Centrumplan Heteren - openbare ruimte
We zijn bezig de openbare ruimte in Heteren anders in te richten. De Flessestraat en de Kastanjelaan worden opnieuw ingericht en we nemen verkeersmaatregelen op de Randwijkse Rijndijk. Een deel van de Flessestraat richten we in als winkelerf. Doel van de werkzaamheden is de verkeersveiligheid te verbeteren en het openbare gebied mooier in te richten. Daarnaast spelen we in op de effecten van klimaatverandering. We planten meer bomen die voor verkoeling zorgen. En we breiden het rioleringssysteem uit om hoosbuien te kunnen verwerken.
Planning
In september 2021 is de bouw gestart van Hart van Heteren, een onderdeel van het Centrumplan Heteren. De meeste werkzaamheden in de openbare ruimte gaan medio 2022 weer verder:
Realisatie Kruising Flessestraat - Kamperfoeliestraat | april - mei 2022 |
Realisatie OLV-straat/Rauwendaal en Narcissenstraat | mei - juli 2022 |
Realisatie Flessestraat (vanaf Narcissenstraat) | augustus 2022 - maart 2023 |
Realisatie Kastanjelaan (westelijk deel) | april 2023 |
Het laatste nieuws
Het laatste nieuws over werkzaamheden, mogelijke hinder en omleidingen leest u:
- In een digitale nieuwsbrief van aannemer NTP en gemeente. Wilt u deze nieuwsbrief per e-mail ontvangen, stuur dan een e-mail naar Henk Bos, de omgevingsmanager van NTP.
- Via de app 'Reconstructie centrum Heteren' van aannemer NTP. Deze is gratis te downloaden op uw smartphone.
- Lees nieuwsbrief 18 Herinrichting kruispunt Flessestraat met Kamperfoeliestraat.
De ontwerpen
Benieuwd hoe het eruit komt te zien als het werk klaar is? Bekijk dan hieronder de definitieve ontwerpen.
- Definitief ontwerp Flessestraat 1e fase - met luchtfoto (pdf, 21 MB)
- Definitief ontwerp Inrichting Centrumplan Heteren - Materialen en beplanting (pdf, 22 MB)
- Definitief ontwerp Kastanjelaan-Oost - met luchtfoto (pdf, 23 MB)
- Definitief ontwerp Verkeersmaatregelen Randwijkse Rijndijk en Kastanjelaan-West (pdf, 2 MB)